Pół żartem pół serio, trochę o świecie i życiu, co mnie boli a co cieszy, co skłania do przemyśleń. Trochę o hobby, gotowaniu ...po trochu o wszystkim co mi w duszy gra.
Blog > Komentarze do wpisu

Po troszku o ...sobie.

Okienko "o mnie". Ok. Prościzna. Ale wyświetla się "kim jestem?" No najprostsza odpowiedź człowiekiem...kobietą. Kiepsko postawione pytanie. Jak skomplikować to bardziej? Może powinno być "coś o sobie". No to troszkę o sobie...
Dla znajomych, przyjaciół i internetu "Kicia" - wdzięczne przezwisko nadane przez znajomych na turnieju łuczniczym, na który po raz kolejny przyjechałam w bluzie z kocimi uszami. I tak zostało. Może też trochę z powodu charakteru. Na wszystko mam własne zdanie, chadzam swoimi ścieżkami, nie daję sobie w kaszę dmuchać.
Po co blog? Bo tak.
O czym? O wszystkim. Dosłownie. Wszystkim czym akurat się zajmuję i co mi w duszy gra. Czym ? Trochę odtwórstwem historycznym (XIV / XV w.) więc będzie trochę historii (spokojnie, z przymrużeniem oka ;) ) trochę majsterkowaniem, gotowaniem, szyciem, podróżami małymi i dużymi, testowaniem (na sobie) kosmetyków i przepisów, trochę rozmyślaniem o świecie, obserwowaniem ludzi, krytykowaniem siebie i innych.I o mnóstwie różnych dziwnych przypadków i zdarzeń. I o kotach.

Trochę suchych faktów: rocznik '89, mam dwa koty, jedynaczka, niewierząca, nie przepadam za kawą, uwielbiam herbaty wszelkiej maści, lubię bajki Disney'a, Pixar'a itp,
Chyba tyle. Miłego czytania :)

niedziela, 01 kwietnia 2018, annakiciaka

Polecane wpisy